Tel/fax: 0269-210082 (Învăţământ liceal) / Tel: 0269-214781 (Învăţământ primar şi gimnazial)
directiune@cnogsibiu.ro / secretariat@cnogsibiu.ro

Repartizarea sălilor de clasă în anul școlar 2021-2022

 

ORGANIZARE INTERNĂ

 

SĂLI DE CLASĂ PRIMAR ȘI GIMNAZIU  – CORP B  și CORP A

SALA CLASA SCHIMB 1 CLASA SCHIMB 2
CORP B
PARTER
1 2 A — Bratu Marcela 6 C — Bratu Manuela

3

4 B – Martin Georgiana 6 E – Tudor Ștefan
5 3 A – Vasiu Crina 6 B — Radu Laura

6

8 C – Pătru Dănuț
8 2 C – Vintilă Claudia 6 A — Bogorin Anișoara

10

2 F – Raicovici Teodora 7 E — Chirilă Mioara
ETAJ 1

11

8 E – Juncu Maria

13

8 B – Marcu Ana-Maria

14

CP C – Abaza Delia Nicoleta

16

CP F- Stirbeţi Felicia

19

CP A- Blăguţiu Cornelia

20

3 C – Constantin Gabriela 5 E — Bratu Luiza
ETAJ 2

21

3 B – Gărjaliu Delia 5 C – Cozmiuc Ana Maria

22

2 B – lenciu Urania 6 D — Keresztes-Munteanu Eva

23

1 C – Uzuneanu Cristina 7 F — Aleman loana

24

CP-II D — Peterdeak Timeea 7 D — Raduly lanos

25

CP B – Nedelea Andreea

26

1 G – Bugner Mirela A — Oancea Adina

27

3-4 D – Varro Margit

28

4 A – Buţiu Lucia 7 C — Florea Dorin

29

1 B – Hodos Claudia 5 B — Verdeş Laura
ETAJ 3

31

CP E – Guib Henriette

32

1 F — Mitrică Sanja

33

1 E — Ban Monica 7 A — Vlădut Ilie

34

1 A – IIea Daniela F — Stanciu Luminita

35

3 E – Canciu Alexandra 5 F — Rusu Ramona

36

2 E – Keresztes Eugenia 7 B — Orăștean Simona

37

3 F – Crijmar loana

38

4 E – Wally Christine

39

CABINET CONSILIER ȘCOLAR

40

4 C – Popa Alina
CORP A

74

8 A – Ducu Luminita

65

8 F   – Dobrescu Bogdan

12

8 D  – Benedek Edith

 

SĂLI DE CLASĂ LICEU  – CORP A
NR.CRT. CLASA SPECIALIZARE DIRIGINTE SALA ETAJ
1 IX A FILOLOGIE – INTENSIV ENGLEZĂ STOIAN ACHIM IOAN 42 I
2 IX B FILOLOGIE – BILINGV ENGLEZĂ JINARIU CARMEN MIHAELA 24 PARTER
3 IX D ŞTIINŢE SOCIALE DUMITRU LAURA-FLORENTINA 48 I
4 IX E ŞTIINŢELE NATURII – BILINGV ENGLEZĂ IGHIŞAN ANCA 41 I
5 IX F ŞTIINŢELE NATURII – INTENSIV ENGLEZĂ BURLEA CODRUŢA-DORINA 66 II
6 IX I MATEMATICĂ – INFORMATICĂ INTENSIV INFORMATICĂ DEMCO ANDREEA 25 parter
1 X A FILOLOGIE – INTENSIV ENGLEZĂ ALMĂŞAN COSMINA 75 II
2 X B FILOLOGIE – BILINGV ENGLEZĂ MATEESCU MIRELA 29 PARTER
3 X D ŞTIINŢE SOCIALE NEAMŢU ADRIAN 67 II
4 X E ŞTIINŢELE NATURII – BILINGV ENGLEZĂ NEMEŞ DELIA 59 II
5 X F ŞTIINŢELE NATURII – INTENSIV ENGLEZĂ OŢOIU ILEANA 76 II
6 X I MATEMATICĂ – INFORMATICĂ INTENSIV INFORMATICĂ TINTEA ALINA 47 I
1 XI A FILOLOGIE – INTENSIV ENGLEZĂ VIŞAN RAMONA 64 II
2 XI B FILOLOGIE – BILINGV ENGLEZĂ SĂVESCU GEORGIANA 40 I
3 XI D ŞTIINŢE SOCIALE CIUCUR PAULA 77 II
4 XI E ŞTIINŢELE NATURII – BILINGV ENGLEZĂ PIRCĂ LIDIA-CARMEN 71 II
5 XI F ŞTIINŢELE NATURII – INTENSIV ENGLEZĂ CRĂCIUNAŞ NICULINA 58 II
6 XI I MATEMATICĂ – INFORMATICĂ INTENSIV INFORMATICĂ SIBIŞAN MĂDĂLINA 28 PARTER
1 XII A FILOLOGIE – INTENSIV ENGLEZĂ GALAFTION CAMELIA 51 I
2 XII B FILOLOGIE – BILINGV ENGLEZĂ MATEESCU MĂDĂLINA 53 I
3 XII D ŞTIINŢE SOCIALE LUCA GEORGETA 72 II
4 XII E ŞTIINŢELE NATURII – BILINGV ENGLEZĂ ALDEA DANIELA 43 I
5 XII F ŞTIINŢELE NATURII – INTENSIV ENGLEZĂ ILEŞAN DANIELA FLORENTINA 50 I
6 XII I MATEMATICĂ – INFORMATICĂ INTENSIV INFORMATICĂ PĂTCAŞ FELICIA 52 I

 

 

 

 15,226 total views,  4 views today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.