Resurse umane

ANUL ȘCOLAR 2019-2020

Echipa managerială:

Director:  prof. Laura-Florentina Dumitru

Directori adjuncți:  prof. Alexandra-Maria Podia

                              prof. Luminița Ducu                              

Coordonator pentru proiecte şi programe educative  şcolare şi extraşcolare:  prof. Delia Nemeș

Personalul didactic:

Nume şi prenumeDisciplina
BĂDILĂ IOANPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
BAN MONICAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
BLĂGUȚIU CORNELIAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
BRATU MARCELA FLORETAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
BUGNER MIRELA MARIAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
CANCIU TEODORA ADRIANA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
CONSTANTIN GABRIELAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
CRISTEA CLAUDIA MONICAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
GROVU ANDREEAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
GUIB HENRIETTEPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
HODOȘ CLAUDIA NICOLETAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
IENCIU URANIAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
ILEA DANIELAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
KERESZTES EUGENIA SIMONAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
MARTIN CECILIA GEORGIANAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
MITRICĂ SANJA ANDREEAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
PETERDEAK TIMEAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
POPA ALINA MIRELAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
RAICOVICI TEODORA RAMONAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
SBÂRCEA RAMONAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
STANCIU ANDREEAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
ȘTIRBEȚI FELICIAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
UZUNEANU MARIA CRISTINAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
VARRO MARGIT MARIAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
VASIU CRINAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
VINTILĂ CLAUDIA EUGENIAPROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
BURLEA CODRUȚA DORINABIOLOGIE
CRĂCIUNAŞ NICULINABIOLOGIE
DRAGOMAN CORINA ELENABIOLOGIE
MILA LIDIABIOLOGIE
ALDEA DANIELACHIMIE
NEMEŞ DELIACHIMIE
SACARELIS DANIELA IOANACHIMIE
BALASZ ENIKOCHIMIE / FIZICĂ
CRĂCIUN DOMNICA SIMONA CONSILIER ȘCOLAR
POPA ROXANAECONOMIE
COZMIUC ANA- MARIAEDUCAȚIE FIZICĂ
DOBRESCU BOGDAN DUMITRUEDUCAȚIE FIZICĂ
GAGIU GABRIELA ELENAEDUCAȚIE FIZICĂ
IONAȘ ANDREEA FLORINAEDUCAȚIE FIZICĂ
JERPELEA GEORGE EDUARDEDUCAȚIE FIZICĂ
MIHALY RAUL CLAUDIUEDUCAȚIE FIZICĂ
PĂTRU DĂNUȚ CRISTIANEDUCAȚIE FIZICĂ
FILIP DANEDUCAȚIE MUZICALĂ
MORCAN ALINAEDUCAȚIE MUZICALĂ
ALEXA DOINA FELICIAEDUCAȚIE PLASTICĂ
MĂRCULESCU CARMENEDUCAȚIE PLASTICĂ
BUICAN ONORIŢA ELENAEDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ
BORZA HOREA MIRCEAFIZICĂ
IGHIȘAN ANCAFIZICĂ
ILEȘAN DANIELA FLORENTINAFIZICĂ
NOVAC COSMINAFIZICĂ
GROZAV NICOLAE-PETRUGEOGRAFIE
STĂNCULESCU RODICA FLORINAGEOGRAFIE
ȘTIUCĂ MARIANA LUCREȚIAGEOGRAFIE
STROIE CORINAGEOGRAFIE
MUNTEANU-KERESZTES EVAGEOGRAFIE / BIOLOGIE
CANȚER MARIAINFORMATICĂ
DEMCO ANDREEA RUXANDAINFORMATICĂ
PĂTCAŞ FELICIA-CARMENINFORMATICĂ
SIBIŞAN ANA MĂDĂLINAINFORMATICĂ
ALBU GABRIELAISTORIE
FLOREA DORIN CORNELISTORIE
HARIGA VALENTINAISTORIE
LUCA GEORGETAISTORIE
NEAMŢU IOAN ADRIANISTORIE
SZEKELY ENIKO KRISZTINAISTORIE
ALMĂŞAN COSMINA-ELENALIMBA ENGLEZĂ
BUCURA CLAUDIA MARIALIMBA ENGLEZĂ
DINU TATIANA LIMBA ENGLEZĂ
GALAFTION MARIA CAMELIALIMBA ENGLEZĂ
JUNCU MARIA MIHAELALIMBA ENGLEZĂ
LEU CORNELIA MARIALIMBA ENGLEZĂ
ORĂȘTEAN SIMONA ANDREEALIMBA ENGLEZĂ
SPULBER MĂDĂLINALIMBA ENGLEZĂ
BÂJA MARIA ROZALIALIMBA FRANCEZĂ
ISTRATE -MATEESCU MIRELALIMBA FRANCEZĂ
HĂBEAN IOAN MIRELLIMBA GERMANĂ
ISDRAILĂ DRAGOMIRESCU IOANA DENISALIMBA GERMANĂ
MAIER NICOLETA ELENALIMBA GERMANĂ
MAN MONICA ELENALIMBA GERMANĂ
MARCU ANA- MARIALIMBA GERMANĂ
MINEA ANA- MARIALIMBA GERMANĂ
BROTE CORINA MARIALIMBA LATINĂ
PĂUN ELENALIMBA LATINĂ
BENEDEK EDITHLIMBA MAGHIARĂ / LIMBA ENGLEZĂ
BRATU LUIZALIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ
BRATU MANUELALIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ
KOVACS ALEXANDRA- ELENALIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ
PIRCĂ LIDIA-CARMENLIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ
RADU LAURA CRISTINALIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ
RUSU IONELA RAMONALIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ
SIMA MIRELA NICOLETALIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ
STOIAN ACHIM IOANLIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ
VIȘAN RAMONA ELENALIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ
LĂZĂRICIU ANDREEALIMBA SPANIOLĂ
ALEMAN IOANA ȘTEFANIAMATEMATICĂ
APOSTOL CORNELIAMATEMATICĂ
BOGORIN ANIȘOARAMATEMATICĂ
CHIRILĂ MIOARAMATEMATICĂ
OANCEA CARMEN ADINAMATEMATICĂ
OŢOIU ILEANA LUCIAMATEMATICĂ
ROTARU GABRIELA FLORENTINAMATEMATICĂ
TINTEA ALINA MARIAMATEMATICĂ
VLAD PETRUMATEMATICĂ
FRĂȚILĂ GABRIELARELIGIE
JINARIU CARMEN MIHAELARELIGIE
LITA ILIERELIGIE
MARGA IEREMIARELIGIE
MIHĂILESCU MIHAELA SORINARELIGIE
MOLDOVAN MARIA TEODORARELIGIE
CIUCUR PAULINA MIOARAȘTIINȚE SOCIALE
LUPEAN DANAȘTIINȚE SOCIALE

Personalul didactic auxiliar:

NUME ȘI PRENUMEFUNCȚIA
CĂTĂLIȘAN MIRCEA LIVIUInformatician
CRISTEA BOGDAN IOAN Administrator patrimoniu
POPA MIHAELALaborant
SCHIAU BIANCASecretar
SCHIAU RAMONABibliotecar
SOLOMON RAMONA CARMENBibliotecar
STĂNESE MARIASecretar șef
TRIF LILIANAContabil șef
VORONCA RODICALaborant
VULCAN MARIA - MIRELALaborant / secretar

Personalul nedidactic:

NUME ȘI PRENUMEFUNCȚIA
COROŞ IRONIM - FLORINȘofer
MIHAI CONSTANTINMecanic
CERGĂ MIRELPortar
MAXIM LEONTINAÎngrijitor
ROŞIAN CRISTINAÎngrijitor
VULCAN MARIAÎngrijitor
POPA IOANA Îngrijitor
FAUR PARASCHIVA Îngrijitor
CURTEAN MARIAÎngrijitor
FĂRCAȘ PARASCHIVAÎngrijitor

11,904 total views, 10 views today

Top